Bronte pārstāvētie zīmoli

Veikaliem un vairumtirgotājiem

Bronte ir ekskluzīvais pārstāvis Pisti, Vintcente produkcijai Skandināvijas un Baltijas valstīs. Ar iegūtajām pārstāvja tiesībām apņemamies nodrošināt produkcijas izplatīšanu vairumtirdzniecībai šajā reģionā un Latvijā.

Sadarbībā ar Bronte

Jūs iegūsiet iespēju papildināt savu  sortimentu ar plašu augstas kvalitātes produktu klāstu. Lai uzzinātu vairāk informācijas par pilna produkcijas sortimenta un cenu piedāvājumiem aizpildi pieteikšanās formu.

Saņemt sadarbības piedāvājumu Pieteikties

Kompānija Pistī ir dzimusi no spēles kuru divi jaunieši  Nino Marino un Vincenzo Lonhitano pirms vairāk nekā 20 gadiem nolēma izveidot projektu , kas apvino Sicīlijas konditorijas profesiju ar mūsdienīgu uzņēmējdarbības vidi.

Pateicoties lielam sieviešu darbaspēka īpatsvaram  kompānijā ir izveidojusi izcilu produktu līniju, kas sākot no ražošanas līdz pat iepakošanai tiek veikta ar rokām.
Neskatoties uz to kad neilgā laikā, uzņēmums no nelielas konditorijas ir izaudzis par 4000 m2 lielu ražotni ar 45 pilna laika darbiniekiem un sezonas laikā ar 130 cilvēku lielu komandu, taj pat laikā ievērojot senās ražošanas tradīcijas. Pistī ir ļoti cieša saite ar Sicīlijas pistāciju ražošanas tradīcijām pielietojot modernas, inovatīvas zināšanas radot izcilus produktus. 

Sievietes pieskāriens – Izcils produkts!

Vincente Delicacies ir salīdzinoši jauns Itāļu brends, kas atšķiras ar izsmalcinātām garšas  un kvalitātes īpašībām un elegantu iepakojumu. Mūsu nelielā bet specializētā kompānija atrodas Brontē, Katānijas provincē, slavenā vulkāna Etnas  pakājē. Šī zeme ir pasaules slaveno zaļo pistāciju dzimtene.

Mūsu filozofijas pamatā ir pārsteigt visizsmalcinātākā klienta vēlmes.  Laba produkta noslēpums ir izcila izejmateriālu izvēlē, gan to izvēlē, gan apstrādē. Neatkarīgi vai tās būtu pasaules labākās „Brontes zaļās pistācijas”, vai mandeles, rieksti, vīģes, mandarīni, apelsīni ik katra izejviela ir augstākās kvalitātes.

Katrs Vincente produkts izstaro garšas un dizaina buķeti, ko var izjust ikvienā kumosā, tas ir pilnīgs roku darbs ar izsmalcinātu garšu un dizaina buķeti.

Mēs esam Itāļi  – mēs esam Eleganti!